IMG_7623.jpg

CHRISTINA

KUCINSKA

Doświadczony ekspert w dziedzinie Corporate Finance.

Autorka bloga CryptoQueen.pl oraz

 książki "Jak zostać krypto inwestorem"

Mój profil na LinkedIn

 

 

Nazywam się Christina Kucińska. Jestem doświadczonym ekspertem w dziedzinie

Treasury i Corporate Finance.

Swoją karierę rozpoczęłam w jednym z polskich banków. Po kilku latach pracy w banku postanowiłam kontynuować karierę w międzynarodowej korporacji (na początku w Polsce, potem 6 lat w Szwajcarii, w Bazylei) - gdzie zajmowałam się zarządzaniem ryzykiem, zawieraniem transakcji na rynku forex, a także zarządzaniem płynności i inwestycji

krótkoterminowych firmy. 

Moje zainteresowanie kryptowalutami, a w szczególnośći Bitcoinem - wzięło się z mojego zainteresowania technologiami uproszczającymi ludziom życie - a do takich należy Bitcoin.

  

O MNIE

Wywiad ze mną na łamach międzynarodowego serwisu informacyjnego BeInCrypto

Czytaj

Wywiad Anny Smolińskiej ze mną. Anna jest inwestorką, autorką bloga o inwestowaniu, przedsiębiorczyni. Jej ekspercki głos publikowały m.in. „Forbes”, „Wysokie Obcasy”, Gazeta.pl, „Rzeczpospolita”, „Elle” czy „Gazeta Prawna”

 

Oglądaj

konsultacje indywidualne

 

koszt konsultacji 1 995 zł

Od zera do Kryptoinwestora w 1h

Zapoznam Cię z podstawami blockchaina - technologią, która zmieni świat finansów jaki go znamy dziś - technologią, której wynalezienie jest przyrównywane do wynalezienia internetu.

Wprowadzę Cię w świat Bitcoina i kryptowalut. Zapoznam Cię z najważniejszymi kryptowalutami istniejącymi na rynku.

Udzielę porady na temat wyboru właściwego kypto portfela - do bezpiecznego przechowywania Twoich kryptowalut, jak również pomogę Ci go założyć. 

Udzielę porady na temat implikacji podatkowych związanych z inwestowaniem w kryptowaluty w Polsce.

Pokażę Ci krok po kroku jak kupić Bitcoin lub inną kryptowalutę, jak dokonywać transferów za pomocą kryptowaluty oraz opowiem o najbardziej popularnych strategiach inwestowania.

co zapewniam?

Najwyższe standardy obsługi klienta.

 

W pełni indywidualne podejście - konsultacja będzie całkowicie dostosowana do Twoich potrzeb.

 

Konsultacje odbywają się w trybie online.

Mailowy kontakt ze mną przez 30 dni po zakupie konsultacji.

Roczny dostęp do treści PREMIUM na blogu CryptoQueen.pl.

DALSZE KROKI

Wpłać

depozyt

Konsultacja zaczyna się od korespondencji wstępnej (która nie wlicza się do czasu konsultacji). Przed umówieniem się na konsultację należy wpłacić bezzwrotny  depozyt zapezpieczający w wysokości  200 zł, który następnie zostanie zaliczony na poczet rozliczenia za konsultację. Wymaganie dotyczące depozytu jest związane z faktem, że dostaję sporą ilość tego typu zapytań i chcę wybrać tylko osoby zdecydowane, myślące na poważnie o inwestowaniu w Bitcoin dla siebie bądź dla swojej firmy.

Rozmowa

wstępna

Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, dostaniesz ode mnie maila w celu krótkiego przedstawienia się i zbadania Twoich potrzeb i wiedzy na temat Bitcoina i krytpowalut, żeby przygotować się do rozmowy "szytej na miarę". Moim celem jest uwzględnić możliwie wszystkie Twoje  potrzeby oraz osiągnąć zamierzony cel: "od zera do krypto inwestora".

Umów się

Jeśli wpłaciłeś już depozyt  zabepieczający - znajdż dogodny dla Ciebie termin konsultacji korzystając z poniższego kalendarza lub napisz mi maila ze swoją propozycją terminu.