8 traderów których warto obserwować w 2020Niezależnie od tego, czy jesteś obserwatorem rynka kryptowalut, czy po prostu szukasz świeżych informacji na ten temat warto przyjrzeć się bliżej ośmiu traderom, których powinien śledzić każdy szanujący się miłośnik krypto w 2020 roku.


Jak powstała ta lista?


W sieci można znaleźć wiele tego typu list i kryteria doboru są najróżniejsze. Jednak ta lista spodobała mi się ponieważ powstała w oparciu o ocenę jakości udostępnianych spostrzeżeń, analiz na temat krypto rynku, z której inni mogą czegoś się nauczyć. Wszyscy inwestorzy z listy znajdują się na Twitterze i aktywnie udostępniają nowe treści. Tak się złożyło, że prawie wszyscy traderzy stosują analizę techniczną i są mężczyznami. Minusem dla polskich czytelników jest to, że wszyscy są anglojęzyczni.


1. @CryptoCred - 144,2 tys Obserwujących


CryptoCred spędza większość czasu na tworzeniu treści edukacyjnych i analiz technicznych na swoim kanale YouTube dla 40 000 subskrybentów. Dla początkujących, CryptoCred stworzył kompletny przewodnik na temat tradingu. Przewodnik i filmy są kompletne i dostępne całkowicie za darmo. CryptoCred wysyła również cotygodniowy newsletter - Technical Roundup - dla traderów i inwestorów dostępny za 30 USD miesięcznie.


Materiały edukacyjne od CryptoCred mogą być nieco skomplikowane dla absolutnie początkujących, ale gdy nauczysz się podstaw, jego platformy są dobrym miejscem do doskonalenia swoich umiejętności.


2. @thecryptomonk - 64,4 tys. Obserwujących


Jeśli szukasz regularnych informacji na temat Bitcoina i krypto rynku - CryptoMonk to odpowiednie miejsce. CryptoMonk koncentruje się głównie na Bitcoinie, ale czas od czasu spogląda w stronę Ethereum i innych projektów. Zajmuje się również tradingiem towarami i metalami szlachetnymi. Chociaż nie ma on największej ilości obserwatorów, to jego blog (z poradami i artykułami na temat radzenia sobie z analizą techniczną) jest miejscem, które warto odwiedzić zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych traderów.


3. @Filbfilb - 33,8 tys. Obserwujących


Ten trader pisze analizy dla CoinTelegraph oraz oferuje bezpłatny cotygodniowy newsletter o nazwie Decentrader. Chociaż liczba jego obserwatorów na Twitterze nie jest ogromna, Flib ma znaczną liczbę fanów zarówno na Telegramie, jak i na popularnej platformie handlowej tradingview.com (ponad 10.000 obserwujących na każdej platformie). Analizy Fliba są wysoce techniczne i uczciwe. Regularnie informuje czytelników o swoich przemyśleniach - dając im tym samym wgląd w głąb umysłu jednego z najlepszych traderow na rynku kryptowalut.ZOSTAŃ OFICJALNYM PARTNEREM BLOGA!

Skontaktuj się, żeby dowiedzieć się więcej4. @NicTrades - 93.7 tys obserwujących


Handel kryptowalutami wydaje się być w 99% męski, więc kobieta-trader zdecydowanie się wyróżnia. NicTrades wyróżnia się również spośród reszty dzięki aktywności na Facebooku i regularnej sesji handlu na żywo. W każdy poniedziałek wieczorem o 20:00 czasu brytyjskiego analizuje na żywo krypto aktywa dzieli się przemyśleniami ze swojego ponad 12-letniego doświadczenia zawodowego.


5. @Bbands - 92,3 tys. Obserwujących


Tylko jedna osoba z listy stworzyła popularne techniczne narzędzie do tradingu, które jest szeroko stosowane w całej branży tradingowej, a tą osobą jest John Bollinger. Na szczęście człowiek, który wynalazł wstęgi Bollingera (Bollinger Bands), handluje również krypto i regularnie dzieli się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami na ten temat. John aktywnie odpowiada na pytania i dzieli się swoją wiedzą za pośrednictwem Quory jako swojej podstawowej platformy ale również udostępnia swoje przemyślenia na Tweeterze.


6. @scottmelker 57,8 tys. Obserwujących


Melker ma ponad 20-letnie doświadczenie jako trader i zyskał znaczną rzeszę oddanych fanów. Niedawno zapoczątkowany newsletter zatytułowany „The Wolf Den” zawiera szczegółowe analizy i przemyślenia dla subskrybentów. Trader pisze również dla Coin Telegraph.


7. @VentureCoinist 211,7 tys. Obserwujących


Luke Martin zyskał ogromną rzeszę fanów na Twitterze i ma swój własny podcast o nazwie Coinist Podcast dla osób zainteresowanych treściami audio. Wśród gości podcastu Coinist są założyciel Binance Changpeng Zhao, krypto VC Chris Burniske, założyciel eToro Yoni Assia i wiele innych czołowych nazwisk z branży. Martin pojawia się także w innych znanych krypto podcastach, takich jak POV Crypto.


8. @PeterLBrandt - 315,8 tys. Obserwujących


Jeśli chcesz być dobry w tradowaniu kryptowalutami, musisz wziąć kilka lekcji od faceta z 40-letnim doświadczeniem w handlu i wydawcy bestsellera Amazon, Diary of Professional Commodity Trader.


Peter Brandt publikuje wiele treści na temat tradingu. Jeśli chodzi o Bitcoin - wróży mu świetlaną przyszłość. Uważa, że Bitcoin będzie kosztował 100 000 $, jeśli nie więcej.

446 wyświetlenia
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

© 2018 - CryptoQueen.pl. All rights reserved.

Kontakt:  cryptoqueenpl@gmail.com

Warszawa, Polska

Blog o Bitcoinie, biznesie i motywacji