Atomic Wallet - Uniwersalny Portfel Kryptowalutowy

Aktualizacja: 8 sty 2019Niedawno natknęłam się na bardzo ciekawy portfel komputerowy - Atomic Wallet. Moją uwagę przykuł fakt, że w portfelu tym można przechowywać ponad 300 kryptowalut. Ale po kolei.


Co to jest portfel Atomic?


Atomic Wallet to nowe rozwiązanie dla bezpiecznego przechowywania i zarządzania takimi kryptowalutami jak BTC, ETH, XLM, XRP, LTC i ponad 300 innych kryptowalut i tokenów. Klucze prywatne są bezpiecznie szyfrowane na urządzeniu użytkownika (komputerze), więc masz pełną kontrolę nad swoimi środkami.


Aplikacja na komputery jest dostępna dla systemów Windows, MacOS, Ubuntu, Debian i Fedora. Wersje aplikacji mobilnych na Androida i IOS zostały udostępnione w październiku 2018 roku. Atomic Wallet to bezpieczne, uniwersalne miejsce do przechowywania kryptowalut.


Portfel obsługuje Atomic Swaps, nowatorską funkcję, która pomaga użytkownikom znacznie zaoszczędzić na opłatach. Atomic Wallet umożliwia również użytkownikom zakup kryptowalut za pomocą USD i EUR oraz po najlepszych cenach za pośrednictwem Changelly lub ShapeShift.


Jakie funkcje posiada Atomic Wallet?


Atomic Wallet to inteligentne połączenie najnowszych innowacji blockchain i inteligentnych integracji w celu stworzenia solidnej usługi, która pozwala użytkownikom ograniczyć wysiłek związany z zarządzaniem aktywów kryptowalutowych.


Oto niektóre z ważnych cech Atomic Wallet:


Wielowalutowy:


Atomic Wallet to wielowalutowy portfel, w którym można przechowywać wiele walut jednocześnie, takich jak Bitcoin, Litecoin, Qtum, Ripple, Zcash, Stellar, Ethereum, DigiByte, Dash, Monero, Tron, Doge, Vechain, Eos, Tezos i t.d. Co więcej, portfel ten należy do kategorii zimnych portfeli, ponieważ wszystko jest przechowywane tylko na twoim urządzeniu. Obecnie obsługuje ponad 300 monet i tokenów.


Atomic Swaps :


Atomic Swap, jak sama nazwa wskazuje, jest sposobem wymiany jednej kryptowaluty na drugą. Ale ta wymiana kryptowalut całkowicie wyklucza ryzyko stron trzecich i ma charakter między-łańcuchowy. Innymi słowy - Atomic Swap to technologia inteligentnego kontraktu, która pozwala dwóm stronom wymieniać się różnymi kryptowalutami/tokenami bez ryzyka, że jedna ze stron nie wywiąże się z transakcji.


Wbudowana kryptogiełda:Atomic Wallet ma być rozwiązaniem all-inclusive (portfel kryptowalutowy i kryptogiełda w jednym) - dlatego ten portfel kryptowalutowy zintegrowano z kryptogiełdami Changelly i ShapeShift.


Bezpieczny i intuicyjny:


Kiedy zakładasz portfel na Atomic Wallet, ustawiasz hasło, a także dostajesz tak zwany "seed" - 12 słów, zabezpieczające twój portfel. Dlatego nie musisz martwić się o swoje fundusze, ponieważ zawsze masz nad nimi kontrolę.


Atomic Wallet wykorzystuje najwyższe standardy szyfrowania w swoich portfelach wszędzie tam, gdzie jest to wymagane, a informacje o "seed'ach" nigdy nie opuszczają urządzenia, przez co są bardzo bezpieczne.


Zespół Atomic Wallet:


Zespół Atomic Wallet składa się z pionierów w dziedzinie kryptowalut i blockchain, wśród których jest ich CEO Konstantin Gladych (który był wspózałożycielem i CEO kryptogiełdy Changelly), a także Charlie Shrem Business Development Advisor krypto giełdy Changelly.


Podsumowanie


Atomic Wallet jest liderem w krypto-dżungli bezpiecznego przechowywania i wymiany kryptowalut. Z pewnością ma jeszcze długą drogę przed sobą, ponieważ usługa Atomic Swap dostępna tylko dla trzech kryptowalut (BTC, ETH, QTUM).


Plusy: User-friendly interfejs, optymalna prywatność i bezpieczeństwo, zdecentralizowany, wielowalutowy, wbudowana krypto giełda, akceptowane karty kredytowe, 24/7 wsparcie techniczne.


Minusy: Nie wszystkie monety obsługują swapy atomowe


Jeśli chcesz lepiej zapoznać się z tym portfelem, polecam obejrzeć ich kanał YouTube.

Sprawdź AtomicWallet.io - pierwszy portfel z wymianą zdecentralizowaną Atomic Swap. Zainstaluj aplikację, zarejestruj się z kodem promocyjnym V9G01 i zdobądź dodatkowe 25 tokenów AWC!

536 wyświetlenia

Dołącz do naszych dyskusji na Wykop oraz Forum.bitcoin.pl

© 2018 - CryptoQueen.pl. All rights reserved.

Kontakt:  cryptoqueenpl@gmail.com