B2C2 dostaje zielone światło od władz Wielkej Brytanii na handel Bitcoin-derywatywamiB2C2 jest dużą i znaczącą kryptowalutową platformą handlową dla inwestorów i traderów instytucjonalnych. Jest także platformą umożliwiającą zawieranie transakcji OTC.


British Financial Conduct Authority dało zielone światło firmie B2C2 na handel Bitcoin-CFD (Contracts for Difference).

Założyciel i dyrektor generalny - Max Boonen powiedział, że firma będzie używać tej licencji "do wprowadzenia produktu CFD na kryptowalutę". Twierdzi również, że


"uprawnieni kontrahenci i profesjonalni klienci, dzięki instrumentom pochodnym, będą mogli teraz uzyskać ekspozycję na rynki kryptowalut, korzystając z konkurencyjnych cen i płynności, które zapewnia im B2C2. Dzięki temu rozwiązaniu klienci unikną również ryzyka związanego z usługami typu "custody"."

CFD - jest to inwestycyjny instrument pochodny na różnicę cen. Umożliwia on inwestorom zawieranie umów bezpośrednio z brokerami/bankami. Inwestor nie jest w rzeczywistości właścicielem aktywów bazowych, ale zamiast tego stawia na kierunek zmiany ceny. Inwestor może z łatwością postawić na spadek lub wzrost ceny.


B2C2 nazywa siebie "liderem rynku CFD". Firma zyskała zaufanie "giełd, banków i zarządzających funduszami", zapewniając płynność 24/7/365 i oferując ekspozycję na kryptowaluty o dużej kapitalizacji. Dzięki oferowaniu kontraktów CFD Bitcoin na brytyjskim rynku, ekspozycje na Bitcoin może mieć więcej inwestorów instytucjinalnych.


Źródło: Nasdaq

Serdecznie zapraszam do: komentowania artykułów,

zapisania się na naszą krypto-listę mailingową oraz

dołączenia do naszych dyskusji na Wykop i Forum.bitcoin.pl


CryptoQueen.pl- blog o bitcoinie i kryptowalutach. Zapraszam codziennie

Dołącz do naszych dyskusji na Wykop oraz Forum.bitcoin.pl

© 2018 - CryptoQueen.pl. All rights reserved.

Kontakt:  cryptoqueenpl@gmail.com