Binance wystartowała z nową kryptogiełdą na wyspie Jersey

Binance - jedna z największych kryptowalutowych giełd na świecie - uruchomiła nową kryptogiełdę - Binance Jersey - gdzie użytkownicy będą mogli kupić Bitcon i Ethereum za euro i funt brytyjski.


Nowa kryptogiełda została zarejestrowana na wyspie Jersey a jej oferta jest skierowana głównie do użytkowników mieszkających w Europie i Wielkiej Brytanii. Na nowej giełdzie będą dostępne następujące pary walut: BTC/GBP, ETH/GBP, BTC/EUR i ETH/EUR. Aby rozpocząć handel, użytkownicy będą musieli przejść weryfikację KYC na stronie www.binance.je


Według dyrektora finansowego Binance - Wei Zhou - handel kryptowalutami za funty i euro zapewni Europejczykom nowe możliwości w obliczu niepewności związanej z Brexitem, która może wpłynąć na euro i funt.


"Binance wybrał Jersey ze względu na wysoko rozwiniętą infrastrukturę cyfrową, solidne ramy regulacyjne i światowej klasy sektor usług finansowych" - powiedział Wein Zhou.

Giełda współpracuje z agencją rozwoju gospodarczego Digital Jersey (wspieraną przez rząd) i ma na celu stworzenie około 40 miejsc pracy na wyspie. W czerwcu tego roku Binance podpisało z agencją "memorandum o zrozumieniu".


Źródło obrazka: https://www.digital.je


Dyrektor generalny firmy Binance, Changpeng Zhao, powiedział: "Jersey jest kolejnym dużym krokiem w naszej strategii globalnej ekspansji.... Z lokalną gospodarką opartą na znaczącej walucie (GBP) i bliskim sąsiedztwie Wielkiej Brytanii i Europy Zachodniej jesteśmy przekonani, że współpraca z Jersey nie tylko przyniesie korzyści lokalnej gospodarce, ale także stworzy silne podstawy operacyjne dla naszej ekspansji w Europie."

Serdecznie zapraszam do: komentowania artykułów,

zapisania się na naszą krypto-listę mailingową oraz

dołączenia do naszych dyskusji na Wykop i Forum.bitcoin.pl


Czytaj codziennie top Bitcoin i krypto newsy, wiadomości, artykuły z cryptoqueen.pl

Dołącz do naszych dyskusji na Wykop oraz Forum.bitcoin.pl

© 2018 - CryptoQueen.pl. All rights reserved.

Kontakt:  cryptoqueenpl@gmail.com