BTC/USD: czy będzie drugie podejście do $9200?Po dwutygodniowych wzrostach, podczas których cena Bitcoina (#BTC) wzrosła z 7700 USD do 9200 USD, cyfrowe złoto weszło w etap konsolidacji, wskaźnik dominacji Bitcoina (udział kryptowaluty w całkowitej kapitalizacji rynku cyfrowych walut) nieznacznie spadł, a wiele altcoinów dało dwucyfrowe zyski.


Źródło: TradingView.com


18 stycznia miało miejsce silne odrzucenie na poziomie 9200 USD. Następujący po nim spadek przyniósł cenę Bitcoina w okolice 8200-8500 USD. Na szczęście traderzy wykonali dobrą robotę, broniąc wsparcia na 8470 USD.


Źródło: cointelegraph.com


Od 19 stycznia cena spadała 5 razy, aby przetestować 8475 USD i za każdym razem inwestorzy kupowali w obronie wsparcia. Taka sytuacja sugeruje, że istnieje możliwość kolejnego przetestowania a następnie przełamania najbliższego poziomu oporu - 9200 USD w krótkim czasie. Jeśli tak się stanie to cena będzie zmierzać w kierunku 10 000 USD. Poziom ten może stanowić dla wielu pokusę do zrealizowania zysków. Jednakże większość traderów celuje w 11 500 USD - ponieważ znajduje się tam znaczący poziom oporu, dyktowany przez obecną strukturę rynku.


Źródło analizy: cointelegraph.com


Jeśli chcesz żeby następny post zawierał link do Twojej strony, bloga, serwisu internetowego - zapraszam do kontaktu!

129 wyświetlenia
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

© 2018 - CryptoQueen.pl. All rights reserved.

Kontakt:  cryptoqueenpl@gmail.com

Warszawa, Polska

Blog o Bitcoinie, biznesie i motywacji