Czy cena XRP może osiągnąć 20 USD w 2020 r?

Aktualizacja: 22 gru 2019Krypto hossa nr 3 to fakt. Czas się z tym pogodzić. Tak naprawdę jest to jedyna rzecz, która ma fundamentalne znaczenie. Perspektywy dla technologii blockchain i rynku krypto zapierają dech w piersiach, a to dopiero początek.


W ostatnich latach Ripple osiągnął dużo (jeśli chodzi o zawarte partnerstwa i rozwój oferowanej przez siebie technologii). Szczerze mówiąc jest to jedna z niewielu firm z branży krypto, która dostarcza wartość już teraz i w dającej się przewidzieć przyszłości.


Dlaczego cena XRP może wzrosnąć do 20 USD: perspektywa wykresu


Jeśli chodzi o cenę tokena XRP to mamy tu do czynienia z pewnego rodzaju opóźnieniem. Oznacza to, że zazwyczaj zaczyna rosnąć jako ostatnia. Przynosi to inwestorom pewien stres psychiczny i niedowierzanie.


Jeśli popatrzyć uważnie na długoterminowy wykres XRP to nie ciężko zauważyć, że naturalnym sposobem, w jaki XRP ma tendencję do poruszania się, jest tworzenie długich podstaw z kilkoma szczytami. Do wybuchu dochodzi rzadko, ale wtedy XRP idzie w górę „bardzo szybko”.


Najłatwiej to zilustrować, biorąc długoterminowy wykres XRP i umieścić go poniżej wykresu BTC (BTC) w tym samym przedziale czasowym. Oto co z tego wychodzi:


Szczególną uwagę należy zwrócić na rok 2015: cena BTC prawie się potroiła od początku do końca tego roku, podczas gdy XRP nadal mieściło się w tym samym przedziale cenowym.


Jak wykorzystać potencjał XRP maksymialnie?

Jeśli decydujesz się brać udział w tej "grze" wiedząc z góry, że jest to aktywo "z opóźnionym zapłonem" - to musisz nauczyć się z tym żyć. Wyobraź sobie, że jesteś posiadaczem XRP w 2015 roku. Prawdopodobnie 95% z nich sprzedało XRP gdy zobaczyli, że BTC rośnie. XRP kosztował wtedy 0,004 USD.


To proste, jeśli decydujesz się na inwestycję w Ripple, to musisz zaakceptować, że "marudzenie" XRP może trwać 6 miesięcy, rok, a może nawet dwa lata. Jest to tak naprawdę najtrudniejsze aktywo do przechowywania. I to jest główny problem: krypto inwestorzy nie mają cierpliwości. To brak cierpliwości prowadzi do częstszych transakcji i pozostawia tak duże zyski na stole, co zabija co najmniej 95%, jeśli nie 99%, inwestorów.


Źródło: investinghaven.com

1,135 wyświetlenia

Dołącz do naszych dyskusji na Wykop oraz Forum.bitcoin.pl

© 2018 - CryptoQueen.pl. All rights reserved.

Kontakt:  cryptoqueenpl@gmail.com