Czy ekosystem TRON ma przyszłość?Tron i Ethereum to jedne z największych projektów w krypto przestrzeni. A profesjonalna rywalizacja pomiędzy założycielem Trona - Justinem Sunem a założycielem Ethereum - Vitalikiem Buterinym - jest powszechnie znana.

Według Justina Suna, głównym celem Tron jest prześcignięcie Ethereum w dApps (decentralizowane aplikacje) i inteligentnych kontraktach. Jak dotąd firma Justina dokonała wiele: przejęła BitTorrent, uruchomiła kilka projektów oraz zapoczątkowała współpracę z kilkoma dużymi nazwiskami w branży. W niedawnym tweecie, Sun ogłosił, że TRON posiada ponad 265 000 użytkowników dApp. Następnym na liście jest EOS (niespełna 200 000 użytkowników), a dopiero za nim - Ethereum - z nieco ponad 150 000 użytkowników. W wyniku tego popularny protokół blockchain oficjalnie stał się numerem jeden na świecie - jeśli chodzi o liczbę użytkowników dApp.


Przyszłość Trona


Dzięki stablecoin - takiemu jak USDT-Tron - płatności i transakcje staną się o wiele bardziej płynne i bezproblemowe. Dzięki protokołowi TRC-20, Tron będzie w stanie obsługiwać inteligentne kontrakty, a także planuje wprowadzić opcje prywatności.


Justin Sun niedawno się przyznał: "otrzymujemy dużą ilość zapytań ze strony inwestorów instytucjonalnych". Myślę, że zrobimy wszystko aby spełnić ich wymagania. Wiele instytucji nie chce aby ludzie wiedzieli, że oni kupują kryptowaluty, nie chcą żeby ludzie znali stan ich kont."

Jeśli chodzi o życie codzienne, to niedawno krypto świat okrążyła bardzo ciekawa wiadomość, a mianowicie: platforma turystyczna (oparta na blockchaine) - Travala.com - zadeklarowała, że jej klienci mogą teraz dokonywać rezerwacji za pomocą tokena Trona (TRX) w ponad 550 000 hoteli na całym świecie z dodatkowym rabatem 15% za każdą transakcję wykonaną za pomocą tokena. Opcja ta już jest dostępna na stronie.W miarę jak świat staje się coraz bardziej połączony i zdecentralizowany, dzięki takim technologiom jak blockchain i IoT (ang. internet of things - internet rzeczy) - możemy obserwować znaczący wzrost wdrożenia Tron w życiu codziennym. I nic nie wskazuje (na chwilę obecną), że ten trend ma się zmienić.Źródło: cryptodaily.co.uk, todaysgazette.com


297 wyświetlenia

Dołącz do naszych dyskusji na Wykop oraz Forum.bitcoin.pl

© 2018 - CryptoQueen.pl. All rights reserved.

Kontakt:  cryptoqueenpl@gmail.com