Dyrektor Kraken mówi o nadchodzącym "super cyklu" BitcoinaDyrektor ds. Rozwoju biznesu w Kraken - Dan Held - wierzy, że środowisko jest gotowe, aby Bitcoin rozpoczął poważną długoterminową hossę.


W nowym wywiadzie na YouTube dla Larka Davisa, znanego również jako Crypto Lark, Dan Held wyjaśnia, dlaczego uważa, że ​​„5 minut” dla Bitcoina właśnie nadeszły.


“Mamy halving. Mamy świetne tło makro, w którym banki dosłownie drukują miliony dolarów na sekundę. Nie mogło być lepszego momentu dla Bitcoina niż teraz. Czekałem osiem lat, aby to zobaczyć”.

Dyrektor krypto-giełdy twierdzi, że przemysł jako całość ogromnie się rozwinął na przestrzeni lat. Według Helda obecne tło makro jest paliwem dla wiodącej na świecie kryptowaluty, biorąc pod uwagę jej ograniczoną podaż wynoszącą 21 milionów sztuk. Z optymizmem co do przyszłości Bitcoina, Held twierdzi, że BTC może rozpocząć „super cykl” i wyjść daleko poza nawet najbardziej śmiałe oczekiwania.
„Jesteśmy świadkami scenariusza, w którym zostanie wydrukowana dosłownie nieskończona ilość fiatów, a Bitcoin ma tylko 21 milionów. Trudno jest dokładnie przewidzieć, ale w perspektywie długoterminowej, może pod koniec 2021 r., wiele modeli przewiduje, że możemy zobaczyć początek super hossy. Klasyczne modele pokazują, że Bitcoin osiągnie wartość od 80 000 do 300 000 USD. Widzieliśmy już to. Widzieliśmy, jak Bitcoin wchodzi w super cykl, w którym wszyscy widzą ten wykres ceny Bitcoina. Ale co jeśli BTC poszedłby o krok wyżej? Jeśli świat naprawdę obawia się dewaluacji pieniędzy - każda instytucja, każdy fundusz inwestycyjny, każdy bank centralny - jeśli wszyscy naprawdę się tego obawiają, Bitcoin nie zatrzyma się na 100 000 USD lub 300 000 USD. Może wzrosnąć do miliona lub dwóch.”Może cię zainteresować:

Liczba Bitcoin-wielorybów oraz ich aktywność rośnie w szybkim tempiePomimo swojego optymizmu Held ostrzega, że ​​Bitcoin nie jest dla wszystkich, i mówi, że każdy, kto rozważa inwestycję w niezwykle ryzykowne aktywa, musi być przygotowany na utratę 85% wartości BTC w dowolnym momencie.


„Po tym, jak po raz pierwszy straciłeś 85% wartości netto - zdarzyło mi się to trzy razy. Początek 2013, koniec 2013 i 2017… Naprawdę trudno jest “hodlować” Bitcoina. Zmienność jest ogromnie intensywna.


Satoshi faktycznie wysunął hipotezę, że intensywna zmienność Bitcoina będzie działała jak “wirusowa pętla” wprowadzająca ludzi do świata Bitcoina. Powiedział, że wraz ze wzrostem ceny coraz więcej ludzi zdaje sobie z tego sprawę i chce skorzystać z rosnącej wartości - co następnie podnosi cenę i podnosi świadomość. I napisał to, zanim Bitcoin był wart grosz.


Satoshi bardzo dokładnie rozumiał ludzką psychologię.


Pytanie tylko, czy ludzie zdecydują się zachować swoje bogactwo? Odpowiedź jest prawie pewna - tak. Czy zachowają się chciwie? Myślę, że możemy założyć, że ludzie zachowają się jak ludzie.”ZOSTAŃ PARTNEREM/SPONSOREM BLOGA

Become our partner/sponsor


292 wyświetlenia
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

© 2018 - CryptoQueen.pl. All rights reserved.

Kontakt:  cryptoqueenpl@gmail.com

Warszawa, Polska

Blog o Bitcoinie, biznesie i motywacji