Jak zarobić Ethereum na Filipinach?Zdecentralizowana aplikacja (dApp) oparta na blockchain'ie Ethereum (ETH) zacznie wynagradzać mieszkańców Manili, Filipin, w ETH za sprzątanie zanieczyszczonych plaży w stolicy kraju.


Joseph Lubin, współtwórca Ethereum i dyrektor generalny ConsenSys, największej na świecie firmy tworzącej blockchain'owe oprogramowania, powiedział:


"W Manili uczestnicy będą opłacani w ETH za spędzanie kilku godzin na sprzątaniu jednej z najbardziej zanieczyszczonych plaż na świecie. ..."

Bounties Network, dApp zbudowana na blockchainie Ethereum, umożliwia każdemu tworzenie projektów wspierając różne inicjatywy. Wynagrodzenie za uczestniczenie w inicjatywach jest wypłacane za pomocą ETH (kryptowaluta sieci Ethereum).


Niedawno ConsenSys Impact, spółka córka ConsenSys, wprowadziła inicjatywę non-profit o nazwie “Bounties for the Oceans: Philippines Pilot – Sustained, Verifiable Plastic Cleanups” w celu promowania korzystania z blockchain w kraju.


"Zanieczyszczenie tworzywem sztucznym kosztuje życie 1 miliona ptaków morskich i 100 000 ssaków morskich rocznie. Ryby jedzą plastik, a my jemy ryby. Plastik powoduje każdego roku straty ekosystemów morskich w wysokości 8 miliardów dolarów. Dzięki Bounties for the Ocean, prosimy ludzi na całym świecie, aby przedstawili weryfikowalny dowód ich bezpośredniego wkładu na oczyszczanie środowiska od plastiku, jako sposób na propagowanie powszechnej i długoterminowej zmiany zachowania. Nie polegaj na scentralizowanych organizacjach, chodź tam i rób to sam "- czytamy w programie.

Inicjatywa ma miejsce w czasie, gdy Filipiny niedawno ponownie otworzyły Boracay - popularną miejscowość turystyczną w kraju znaną z krystalicznie czystej wody morskiej, przepięknych i bezcennych miejsc do nurkowania oraz charakterystycznego białego słodkiego i pudrowego piasku - po tym, jak wyspa ucierpiała z powodu silnego zanieczyszczenia.


Filipiny są uważane za idealny region do rozpoczęcia inicjatyw non-profit opartych na blockchain'ie, ponieważ kraj przyjął kryptowaluty, takie jak Bitcoin, jako legalną formę płatności, a bank centralny oficjalnie uznał Bitcoin za metodę przekazów pieniężnych.

W rezultacie użycie Bitcoin'a i innych głównych kryptowalut, takich jak Ethereum, wżyciu codziennym na Filipinach gwałtownie wzrosło.Źródło: www.ccn.com

Tłumaczenie: www.cryptoqueen.pl


89 wyświetlenia

Dołącz do naszych dyskusji na Wykop oraz Forum.bitcoin.pl

© 2018 - CryptoQueen.pl. All rights reserved.

Kontakt:  cryptoqueenpl@gmail.com