Rynki azjatyckie mają rosnący "apetyt" na Ripple, mówi Dan MorganRipple Inc nadal koncentruje się na rozszerzaniu swoich usług i penetracji nowych rynków. Po podbiciu Ameryki i Europy, Azja wydaje się być ostatnim strategicznym punktem zainteresowania firmy.


Azja jest złożonym rynkiem dla wielu firm, tym bardziej, dla takich jak Ripple, które są nadal postrzegane z pewnym sceptycyzmem przez organy regulacyjne. Chiny na przykład ujawniły anty-krypto politykę pomimo tego, że są jednym z wiodących rynków transakcyjnych OTC Bitcoin.


Wcześniej Crypto Crimson poinformował, że po serii negocjacji, Ripple osiągnął kamień milowy na drodze zajęcia mocnej pozycji w Chinach i zrobił to w wielkim stylu: dzięki partnerstwu z LianLian Group i American Express, płatności związane z transakcjami na kartach kredytowych będą przetwarzane w ich własnej zastrzeżonej sieci - wbrew tradycyjnemu systemowi, który korzystał z sieci rządowej.


W piątek (30 listopada 2018 r.) na szczycie CryptoCompare & MJAC Blockchain Summit w Londynie, Dan Moran, szef ds. stosunków regulacyjnych w Europe, wspomniał że jest coraz wyraźniej widoczne, że rynek azjatycki jest zainteresowany rozwiązaniami technologicznymi, dostarczanymi przez Ripple.


"... Największy apetyt widzimy na rynkach azjatyckich, jeśli chodzi o zapotrzebowanie na usługi związane z przekazami pieniężnymi, które są niedostatecznie obsłużone, ponieważ bankowość korespondencyjna jest zbyt kosztowna ... Tak więc uważamy, że istnieje popyt."

Według Pana Morgana, Ripple może być pomocny w dostarczaniu rozwiązań płynnościowych, które zoptymalizują działanie rynków. Do tej pory rozwiązania takie jak xRapid, a nawet przetwarzanie transakcji z użyciem kryptowaluty XRP cieszyły się szerokim uznaniem na rynku azjatyckim.


Dodał również, że rynki azjatyckie muszą mieć większą jasność co do przepisów, które regulują nie tylko rynki kryptowalut, ale także technologię blockchain. Wspomniał także, że Tajlandia jest jednym z kluczowych krajów ekspansji Ripple na kontynencie azjatyckim.


Źródło: ethereumworldnews.com

Tłumaczenie: cryptoqueen.pl


Dołącz do naszych dyskusji na Wykop oraz Forum.bitcoin.pl

© 2018 - CryptoQueen.pl. All rights reserved.

Kontakt:  cryptoqueenpl@gmail.com