TRON inwestuje 100 mln dolarów w fundusz gier i wprowadzi blockchain do mass

Aktualizacja: 2 gru 2018Zdecentralizowany protokół TRON ujawnił niedawno, że zainwestuje 100 milionów dolarów w fundusz gier bazujących na blockchain'ie o nazwie TRON Arcade w ciągu najbliższych trzech lat. Jego celem jest pobudzenie innowacji i dostarczenie go większej liczbie użytkowników.


Według Roy Liu, szefa rozwoju biznesu w TRON, pierwszą rzeczą, którą należy ururchomić i wypromować na tego typu platformach, są gry. Porównując swój potencjał z platformami mobilnymi, Liu zauważył, że od 2007 roku, kiedy pierwszy iPhone został wydany, rynek dla nich wzrósł do 70 miliardów dolarów.


"Naszą misją jest sprowadzenie blockchainu na rynek masowy. Gry doprowadziły do ​​tego, że smartfony i wirtualna rzeczywistość stały się bardziej dostępne. Teraz to samo dzieje się z blockchain'em."

Na początku tego roku, TRON przejął BitTorrent Inc - firmę odpowiedzialną za popularny uTorrent (serwis udostępniania plików) - za 140 milionów dolarów. Dyrektor generalny TRON - Justin Sun ma nadzieję spopularyzować krypto spośród obecnych ponad 100 milionów aktywnych użytkowników BitTorrenta w ramach projektu tokenizacji, znanego jako Atlas Projektu.


Odnosząc się do niedawnego kryzysu na rynku kryptowalut, kiedy Bitcoin - po raz pierwszy od września 2017 roku - spadł poniżej poziomu 4,000 USD, Liu zauważył, że "dobrze jest wycisnąć bąble na rynku. Śmieciowe projekty upadają. Zostają tylko wartościowe firmy."


Według danych coinmarketcap.com cena tokena TRX TRON wzrosła o około 36% w ciągu ostatnich kilku dni, osiągając cenę 0,0161 USD w czasie publikacji artykułu.


Źródło: cryptoglobe.com

Tłumaczenie: cryptoqueen.pl

Dołącz do naszych dyskusji na Wykop oraz Forum.bitcoin.pl

© 2018 - CryptoQueen.pl. All rights reserved.

Kontakt:  cryptoqueenpl@gmail.com